O nas

Entre Pinos mieści się w południowo – wschodniej części Teneryfy. Piętnaście minut jazdy autem od autostrady, na wysokości około 850 m npm.

PAMIĘTAJCIE! Mamy wspaniały widok na ocean, sosnowy zagajnik, dający piękny zapach powietrza, zapierające dech wschody słońca i księżyca, ale żeby skorzystać z najbliższej plaży, musicie zjechać autem 15 minut w stronę wybrzeża.

Kliknij na mapę, aby przenieść się do Google Maps

Poprzedni właściciele, rodzimi Kanaryjczycy, stworzyli tu namiastkę raju. Wydarli naturze kawałek surowego terenu, schowany w skalistym wąwozie chroniącym przed wiatrami, otoczony majestatycznymi, kanaryjskimi sosnami z oszałamiającym widokiem na ocean. Zbudowali mały domek, w którym zaczęliśmy nowe życie, oraz drugi budynek , wzniesiony z pustaka z naturalnej skały pochodzenia wulkanicznego – ignimbrytu. Służył do rodzinnych spotkań , fiest i cieszenia się chwilą, więc ma wyjątkowe DNA. Teraz chcemy się podzielić z Wami jego urokiem i atmosferą.

Oto nasza, a na czas Waszego pobytu u nas, Wasza bodega:

W drugim budynku mieszkamy my, czyli: Marta i Piotr

Oraz nasze kotki: ToSia i PePe


Wasz domek nazywamy bodegą. Na powierzchni prawie 40m2 znajdziecie wszystko, co potrzebne do komfortowego spędzania czasu. Jest otwarta, w pełni wyposażona kuchnia, z pięknym kanaryjskim piecem, gdzie możemy wspólnie upiec chleb na zakwasie, ciasto drożdżowe, czy cynamonowe bułeczki.


Miłośnicy kawy znajdą zarówno kawiarkę kupres, jak i ekspres Nespresso – dla tych bardziej niecierpliwych.


Poza łazienką z kabiną prysznicową, wc i umywalką do Waszej dyspozycji gości oddajemy drugie wc, w przybudówce na zewnątrz.

Otaczają nas piękne widoki i przestrzeń o jaką trudno na codzień. Dlatego mamy dla Was kilka wygodnych miejsc do wypoczynku i cieszenia oczu widokami.


Bodega jest połączeniem wulkanicznej skały – ignimbrytu i drewna. Użycie naturalnych materiałów, zapewnia komfortowy klimat i idealne warunki do wypoczynku.
Aranżując wnętrze, wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, wynikłe z ponad dwudziestoletniego włóczenia się po świecie. Dlatego powinniście na miejscu znaleźć wszystko, czego potrzebujecie, aby było przytulnie i wygodnie – chociażby dużą ilość dostępnych gniazdek, czy też oświetlenie, zarówno mocne, jak i delikatne, nastrojowe, pomagające stworzyć właściwy klimat.

Ta część wyspy jest dość sucha, ale u nas znajdziecie o każdej porze roku mniejszą lub większą dawkę zieleni. Poza ogromnymi sosnami, rośnie kilka drzew migdałowca, różnorakie krzewy, sukulenty i kaktusy. Wiosną, gdy wszystko zaczyna kwitnąć, a wśród drzew buszują radośnie stada ptaków, to miejsce to nasz mały raj.

Taka lokalizacja niesie ze sobą jeszcze jeden, charakterystyczny aspekt – widok na ocean. Ocean towarzyszy nam w każdym miejscu Sjesty. Układ chmur, kąt padania słońca, wielkość i kierunek fal sprawiają, że nie ma dnia, kiedy widok byłby taki sam.